Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 3,15 ha zlokalizowana w Duchnowie, przy węźle autostrady A2 z krajową drogą nr 2.
Przeznaczenie przemysłowo-usługowe.
Powierzchnia 3,15 ha.
Wymiary: 92 m x 378 m x 90 m x 340 m.
Media: prąd przy działce.
Teren objęty jest Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Podstawowe parametry zabudowy:
- przeznaczenie podstawowe - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2,
- minimalna pow. nowo wydzielanych działek - 3000 m2,
- wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:
- maksymalna wysokość zabudowy do 18 m,
- dachy płaskie, lub dwuspadowe o kącie nachylenia głównych połaci dachowych do 20°,
- maksymalna intensywność zabudowy – 0,6,
- minimalna intensywność zabudowy – 0,005,
- maksymalna powierzchnia zabudowy – 50%,
- minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej – 15%.
Położenie:
- 850 m od licznych firm takich jak: Panattoni, Carcommerce, Saueressig Polska, Korstal Zbrojenia, Dax Cosmetics oraz przedsiębiorstw transportowych,
- CH Warszawa Wschód (62 500 m2 powierzchni handlowej),
- na zachód 5km C.H. Kolorowe Życie w Góraszce (w budowie),
- na wschód 12 km C.H. Stojadła,
- do Warszawy ok. 7 km, do Mińska Maz. ok. 15 km.
Zapraszam do kontaktu.
Nota prawna
Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.